درباره ما

درباره ما

شرکت ایرسا فرآیند پیشه درسال ۱۳۹۳ فعالیت خود را با تکیه بر تجربیات و دانش روز نیروهای جوان خود که با حضور مستمر و تاثیرگذار در صنایع مختلف کشور کسب کرده بودند، آغاز نمود تا پایگاهی برای تعامل بهتر و بیشتر با شرکت های بنام و ارائه خدمات مناسب به مشتریان با توجه به نیاز آنها ایجاد نماید. بر این اساس استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در صنایع مادر همچون برق، آب و فاضلاب، نفت و گاز و لزوم بومی سازی آنها جهت ارائه خدمات بهینه جز سیاست های کلان شرکت قرار گرفت. مجموعه اقدامات فوق منجر به آن گردید تا این شرکت مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، اجرا و آموزش را با بالاترین کیفیت توسط متخصیصین خود به مشتریان ارائه نماید.


خط مشی

ماموریت:

شرکت ایرسا فرآیند پیشه به عنوان مجری پروژه های صنعتی در بخش های مهندسی، تامین تجهیزات و اجرا (EPC) در زمینه سیستمهای برق، کنترل و ابزار دقیق  مجتمع های پالایشگاهی، پتروشیمی، تصفیه خانه های آب و فاضلاب، برق و نیرو  مصمم است، با بهره گیری از پرسنل توانمند، تجهیزات و ماشین آلات تخصصی در اجرا پروژه های ملی گامهای موثری برداشته که در این راستا تحقق اهداف سازمانی را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

چشم انداز:

کسب جایگاه رهبری بازار، برخورداری از برترین نام تجاری و تبدیل شدن به الگوی کیفیت و بهره وری

اهداف سازمانی:

  1. ارائه راهکار های نوین، استفاده از دانش روز و بهبود مستمر در اجرا پروژه ها به منظور افزایش کیفیت و رضایت ذینفعان.
  2. استفاده از پرسنل متخصص و مجرب و ارتقا سطح دانش فنی، تحقیق و توسعه، مهارت وتوان نیروی انسانی از طریق آموزش مستمر و اثر بخش.
  3. کاهش آثار نامطلوب فعالیت های شرکت بر محیط زیست.
  4. کاهش حوادث ناشی از کار و عوارض شغلی.
  5. حفظ و ارتقا سطح سلامت کارکنان و ذینفعان.
  6. اقدام و برنامه ریزی جهت صرفه جویی در مصرف مواد اولیه و استفاده بهینه از منابع انرژی.
  7. ایجاد مکانیزم های ارتباطی موثر و نوین جهت سهولت در دریافت و رسیدگی به موقع به شکایات ذینفعان.

تعهد مدیریت:

شرکت ایرسا فرآیند پیشه در راستای تحقق اهداف فوق ضمن استقرار و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت (ISO 9001)، مدیریت زیست محیطی (ISO 14001)، مدیریت سلامت و ایمنی شغلی  (ISO 45001)، سیستم تضمین کیفیت (QA)، و مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE-MS)، با مشارکت کارکنان در جهت افزایش رضایتمندی ذینفعان گام برداشته و خود را متعهد به رعایت الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط دانسته و نگهداری و بهبود مستمر سیستم ها را سر لوحه کار خویش قرار می دهد.


چارت سازمانی


گواهینامه ها


برندهای همکار

ABB
foxboro
Rockwell
Citect
Siemens
honeywell