خدمات

null

نفت و گاز

تـأمین انرژی پایدار همواره یکی از مهمترین نیازهای هر کشور می باشد که این موضوع استفاده از تکنولوژهای مدرن را به امری ضروری و اجتناب ناپذیر تبدیل نموده است. بر این اساس بخش کنترل و ابزار دقیق شرکت با تکیه بر دانش بومی و استفاده از تکنولوژی روز اقدام به ارائه مشاوره، طراحی، نصب، تست و راه اندازی تجهیزات و سیستم های کنترل کننده صنعتی و اسکادا در این صنعت نموده است .

ادامه مطلب »

null

آب و فاضلاب

وجود بحران آب در سال های اخیر و روند صعودی مصرف، ضرورت مدیریت منابع آب و استفاده از پساب ها ( با رعایت مسائل بهداشتی و کیفیت) را در پی داشت، از این رو این شرکت با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تجهیزات مدرن مشتریان خود را در دستیابی به این امر مهم یاری نموده است .

ادامه مطلب »

null

برق و نیرو

با توجه به استفاده صنایع بزرگ و همچنین اماکن اداری، تجاری و مسکونی از انرژی الکتریسیته، صنعت برق را بر این داشته تا نسبت به ایجاد یک شبکه پایدار و قابل گسترش اقدام نماید. لذا ایجاد بسترهای مناسب جهت بهره برداری بهینه و افزایش طول عمر شبکه جزء اهداف بلند مدت این شرکت قرار گرفت تا زمینه فعالیت خود را در این بخش گسترش دهد و طراحی، تـأمین تجهیزات و اجرای اتوماسیون پست های برق و تعمیر و نگهداری تجهیزات برقی پست ها را در دستور کار خود قراردهد .

ادامه مطلب »

null

صنعت

امروزه اهمیت کنترل فرآیندها در اکثر صنایع و پروژهای صنعتی بر کسی پوشیده نیست و بدون در نظر گرفتن یک سیستم هدفمند نمی توان فرآیندهای صنعتی را تحت اختیار درآورد،لذا لزوم استفاده از سیستم های برق و کنترل در این زمینه امری ضروری خواهد بود که واحد الکتریکال و اتوماسیون شرکت با ارائه خدمات طراحی، تـأمین و اجرای بخش الکتریکال پلنت های صنعتی از قبیل تابلوهای برق فشار متوسط و ضعیف، تابلوهای روشنایی، سیستم صاعقه گیر و ارت، سیستم های اتوماسیون خطوط تولید کارخانه، سیستم های اعلام و اطفاء حریق، سیستم های کنترل هوشمند در حال انجام پروژه خود می باشد .

ادامه مطلب »

null

آموزش

با توجه به موارد ذکر شده فوق، ورود تکنولوژهای نو به کشور بستری را ایجاد نموده که ضرورت آشنایی با آن احساس میشود. واحد آموزش شرکت با بهره گیری از دانش مهندسین مجرب بر اساس تجربه های علمی و عملی بدست آمده اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در زمینه های اتوماسیون، اسکادا و تله متری بر پایه تکنولوژی شرکت های SIEMENS , Schneider نموده است .

ادامه مطلب »